Петак, 17.10.2014.

ТРОФЕЈ БЕОГРАДА 2014
Трофеј Београда 2014 се одржава у недељу 19. октобра са почетком у 9 часова, Спортска хала "Жарково" у Београду, Олимпијских игара бр. 14. Турнир организује СТСБ под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину Београда.
Пропозиције
Prospectus
Локација турнира (мапа 1мапа 2)
Жреб такмичења
Резултати такмичења


Понедељак, 13.10.2014.

Обавештавамо све чланове СТСБ да је после више од две године нашег инсистирања, Стонотениски савез Србије донео одлуку да се 5 столова са пратећом опремом "уступе на коришћење Стонотениском савезу Београда за одржавање такмичења". Истом одлуком је Стонотениском клубу ИМТ додељено 5 столова са пратећом опремом "на трајно коришћење". Одлуку је у име СТСС потписао председник Зоран Калинић. Такође, можете преузети и записник о преузимању опреме.

С обзиром да је очигледно направљена разлика у формулацији - трајно коришћење за СТК ИМТ и коришћење за одржавање такмичења за СТСБ,  руководство СТСБ ће инсистирати да се одлука прецизира сходно одлуци ИО СТСС. Предметна опрема ће бити коришћена на предстојећем "Трофеју Београда", а након тога ће УО СТСБ донети одлуку о њеном даљем коришћењу.

Преосталих 5 столова и друга опрема се и даље налазе у поседу СТК ИМТ у магацину фабрике ИМТ на Новом Београду. СТСБ ће и даље инсистирати да се спречи продаја опреме којом располаже СТСС и да се установе критеријуми на основу којих ће она бити додељивана клубовима у Републици.

Предраг Милићевић
ген. секретар СТСБ 


Недеља, 12.10.2014.

Достављамо Вам распоред утакмица II лиге Србије (18. и 19. октобар).

II лига Србије за мушкарце, 3. коло
Ас - Железничар 014, Стефана Првовенчаног, Касарске ливаде, Шабац, недеља 12.00
Смедерево - Панчево, Спортска хала Смедерево, Ђуре Даничића 4, субота 17.00                       
Таурунум - Лав Јевремовац, CCTV CENTAR MASTER, Милоша Бандића 16, Земун, субота 17.00           
Синђелић - Фонтана, Марулићева 8, Београд, субота 13.00
Примар ЦО - Будућност, Корнатска 2, Београд, субота 15.00

II лига Србије за жене, 1. коло
Панчево - Железничар 014, Цара Лазара 19, Панчево, субота 15.00
Спарк - Смедерево, Мис Ирбијеве 63-65, Београд, недеља 17.00
Ђурђевград - Барајево, ОШ Јован Јовановић Змај, 16. октобра бб, Смедерево, субота 10.00


Недеља, 12.10.2014.

Распоред утакмица Регионалне лиге (1. коло), игра се 18. и 19. октобра.

А група
Панчево 2 - Младеновац, Цара Лазара 19, Панчево, субота 12.00
Партизан - Војвода Миленко, "Соколски дом", Милоша Обилића 1, Шабац, недеља 11.00
Железничар БГ - Примар ЦО 2, Марулићева 8, Београд, недеља 17.00
Морава - Ђурђевград, Сала Ватрогасног дома, Војводе Мишића 89, Велика Плана, недеља 13.00
Јединство - слободно

Б група
Чукарички - Топчидер, Марулићева 8, Београд, недеља 17.00
Железничар ЛА - Палилула, Ложионичка бр. 1,  Лајковац, субота 18.00
Лав Јевремовац 2 - Понг, Јевремовац,  Поцерска ББ, субота 12.00
Ас Шабац 2 и Железничар 014 су слободни.


Петак, 10.10.2014.

Такмичарска комисија СТСБ је одредила групе Регионалне лиге СТСБ.

Група А: Војвода Миленко, Железничар БГ, Ђурђевград, Јединство, Морава, Панчево 2, Примар ЦО 2, Младеновац, Партизан Шабац
Група Б: Понг, Чукарички, АС Шабац 2, Палилула, Топчидер, Железничар Лајковац, Железницар 014, Лав Јевремовац 2


Понедељак, 29.09.2014.

СТСБ честита председнику удружења стонотениских ветерана Србије Бритка Звонимиру на избору у ветеранску комисију Европске стонотениске уније и ветеранску комисију ETTU.
http://www.ettu.org/2014/09/ettu-committees-for-2014-2016-appointed/
designed by Aleksandar Gosić
stonitenis.rs
Форум сајта stonitenis.rs
Напомена: Ставови који су изречени на форуму нису ставови СТСБ-а, већ самих учесника у дискусијама.

Архива вести
Записници са скупштина и УО
Подаци о клубовима и играчима
Школски стони тенис
Предлози и иницијативе
Судије